مدیران خودروعصر خودرو

با حکم مدیرعامل نیکو

مدیرعامل جدید شرکت پتروپارس منصوب شد

عصر بازار- مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره نیکو در حکمی حمیدرضا مسعودی را به عنوان مدیرعامل شرکت پتروپارس منصوب کرد.

مدیرعامل جدید شرکت پتروپارس منصوب شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از خبرگزاری شانا، علی اکبر پور ابراهیم مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره نیکو در حکمی حمیدرضا مسعودی را به عنوان مدیرعامل شرکت پتروپارس منصوب کرد. در حکم پور ابراهیم آمده است:

  «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و با عنایت به مصوبه مجمع عمومی شرکت پتروپارس به موجب این حکم به سمت مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت پتروپارس منصوب می شوید. موارد ذیل از حیطه وظایف آن شرکت مورد تاکید می‌باشد.

  اجرای مجدانه طرح‌ها و پروژه‌های در دست آن شرکت به ویژه طرح‌های اولویت‌دار و میادین مشترک، حفظ و توسعه منابع انسانی ارزشمند شرکت پتروپارس، انتقال و بومی‌سازی دانش و فناوری‌های جدید در اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها و ایجاد ساختار و سازماندهی برای حضور شرکت در پروژه‌های میان‌دستی صنعت نفت.

  در پایان ضمن تاکید بر به‌کارگیری نیروهای متعهد، متخصص و با انگیزه، موفقیت روزافزون جنابعالی و کلیه همکاران را از خداوند منان مسئلت دارم».

  براساس این گزارش، مدیر مهندسی و ساختمان شرکت پایانه‌های نفتی ایران، مدیر طرح‌های مهندسی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، مجری طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبی شرکت نفت و گاز پارس و مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی شرکت نفت و گاز پارس در کارنامه مدیرعامل جدید شرکت پتروپارس قرار دارد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی