مدیران خودروعصر خودرو

سرپرست رایتل امروز معرفی می‌شود

عصر بازار- با توجه به انصراف مدیر عامل اپراتور سوم از ادامه همکاری با این اپراتور و تسلیم استعفانامه‌اش به رئیس هیئت مدیره، قرار است امروز مراسم تودیع وی و معرفی سرپرست جدید برگزار شود.

سرپرست رایتل امروز معرفی می‌شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از تسنیم، پیرو انتشار خبری در زمینه انصراف مدیر عامل اپراتور سوم از ادامه همکاری با این اپراتور و همچنین نامه استعفای وی، قرار است مراسم تودیع او و معارفه سرپرست جدید امروز برگزار شود.

  اردیبهشت ماه سال جاری با گذشت حدود سه ماه از فراخوان شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی برای واگذاری مدیریت شرکت رایتل در قالب مدیریت پیمان، سرانجام شستا از بین متقاضیان، گزینه مورد نظر را انتخاب کرد اما تا لحظه تنظیم این گزارش قرارداد مدیریت پیمان را امضا و نهایی نکرد.

  پیرو همین انتخاب، شرکت مذکور اقدام به انتخاب مدیر عامل رایتل کرد و محمدمهدی عطوفی رسما مدیریت این اپراتور را برعهده گرفت.

  حال با گذشت کمتر از یک سال از أتخاذ چنین تصمیمی، تسلیم استعفانامه عطوفی به رئیس هیئت مدیره اپراتور سوم ارتباطی تعجب فعالان این حوزه را برانگیخته است.

  عطوفی در نامه استعفای خود به رئیس هیئت مدیره رایتل نوشته بود:

  «احتراما همانگونه که مستحضر می‌باشید ورود اینجانب به رایتل با درخواست مدیرعامل محترم وقت شستا آقای مهندس لطفی در راستای اجرایی شدن قراداد مدیریت پیمان صورت پذیرفت.

  با توجه به مذاکره با آقای دکتر رضوانی‌فر و تغییرات اخیر در شرکت شستا و عدم عزم عملی شستا در تأمین منابع مالی لازم برای حیات شرکت، به این باور رسیدم که امکان تحقق موضوع نیست لذا جهت همراهی با مدیریت عالی شستا برای پیاده‌سازی راهکارهای مد نظر ایشان بدین وسیله استعفاء خویش را از مدیر عاملی رایتل خدمت‌تان تقدیم کرده و ضمن تشکر از تمامی حمایت‌ها و اقدامات حضرتعالی و اعضای محترن هیئت مدیره، معاونان، مدیران و همکاران این اپراتور، موفقیت شرکت رایتل را از خداوند متعال خواستارم.»

  با توجه به اینکه برای نخستین بار است در حوزه ارتباطات کشور مدل «مدیریت پیمانی» پیاده‌سازی می‌شود، به نظر می‌رسد که تغییرات ساختار مدیریتی شستا چندان توافقی بر سر این نوع مدیریت ندارند و همچنان شیوه مدیریت اپراتور سوم بلاتکلیف است.

  اکنون با توجه به قبول این استعفانامه، به نظر می‌رسد امروز سعید کریم‌زاده؛ معاون فعلی مالی و منابع انسانی رایتل به عنوان سرپرست این اپراتور معرفی و عملا جایگزین عطوفی شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی