عصر خودرو

مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا برگزار شد

عصر بازار: مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا با حضور۹۲/۵ درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بیمه آسیا ، نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان حسابرسی روز پنج شنبه ۱۳۹۴/۴/۱۱برگزار و صورت های مالی سال۱۳۹۳ این شرکت به تصویب رسید.

مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا برگزار شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصربازار»، دکتر ابراهیم کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با استناد به گزارش ارائه شده به مجمع و سهامداران، با تأکید بر روند رو به رشد تولید حق بیمه در سال 1393، گفت: تولید حق بیمه در سال 1393 بالغ بر21317385میلیون ریال گردید که نسبت به سال 1392 با 33(سی و سه)درصد رشد همراه بوده است.
  مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به افزایش 21(بیست و یک)درصدی پرداخت خسارت در سال 1393، اظهار داشت: شرکت بیمه آسیا در سال 1393 بالغ بر 12720018 میلیون ریال خسارت به بیمه گذاران خود و زیان دیدگان پرداخت کرده است.
  نایب رئیس هیأت مدیره بیمه آسیا با تصریح نسبت خسارت 60 (شصت)درصدی بیمه آسیا در سال 1393، بیان داشت: اتخاذ تدابیر و سیاست های شرکت در جهت افزایش فروش بیمه نامه با اتکا بر شبکه گسترده و قدرتمند فروش،اعمال مدیریت و ارزیابی ریسک و تعیین حق بیمه متناسب با ریسک مورد پذیرش و استفاده از کارشناسان مجرب و حرفه ای در زمینه کارشناسی صدور و خسارت و جلب رضایت بیمه گذاران و سایر ذینفعان ،دلایل کاهش 5درصدی نسبت خسارت در سال 1393 در مقایسه با سال1392 می باشد.
  دکتر ابراهیم کاردگر در ادامه با مقایسه درآمد سرمایه گذاری بیمه آسیا در سالهای 1392 و 1393 از رشد 15/02(پانزده و دو صدم)درصدی درآمد سرمایه گذاری بیمه آسیا در سال 1393 خبر داد.
  مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به سهم10/2(ده و دو دهم) درصدی بیمه آسیا از کل بازار بیمه و 17/2 (هفده و دو دهم)درصدی از بازار بیمه خصوصی کشور اظهار امیدواری کرد که روند رو به رشد سهم بیمه آسیا از صنعت بیمه کشور در سال 1394 همچنان ادامه داشته باشد.
  در ادامه حسین حسینی،مدیر امور مالی و بودجه بیمه آسیا با ارائه دلایل و مستندات ،پاسخگوی بندهای گزارش حسابرس بود.
  تصویب صورت های مالی سال 1393 بیمه آسیا به اتفاق آرای حاضرین بخش بعدی مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا بود که در ادامه براساس مصوبه مجمع مقرر شد مبلغ 10ریال سود به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شود.
  انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های بیمه آسیا بخش پایانی مجمع بود که براساس آن سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های بیمه آسیا تعیین شدند.

  برچسب ها