عصر خودرو

در کدال منتشر شد؛

نگاهی بر عملکرد یک ماهه " وسکاب (وصبا)"

عصر بازار: ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها در پایان دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۹۴ به مبلغ سه هزار و یک میلیارد و ۴۹۸ میلیون ریال رسید.

نگاهی بر عملکرد یک ماهه " وسکاب (وصبا)"
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصربازار» به نقل از سنا، شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاریها در دوره یک ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 94 را بصورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

  بر اساس این گزارش این شرکت در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده سه هزار و 764 میلیارد و 489 میلیون ریال و ارزش بازار سه هزار و 63 میلیارد و 526 میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

  بهای تمام شده این شرکت در خرداد ماه امسال با کاهش 37 میلیارد و 248 میلیون ریال به مبلغ سه هزار و 727 میلیارد و 241 میلیون ریال رسید در حالی که ارزش بازار آن نیز با کاهش 62 میلیارد و 28 میلیون ریال معادل سه هزار و یک میلیارد و 498 میلیون ریال محاسبه شد.

  وسکاب( وصبا ) در خرداد ماه امسال تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده 63 میلیارد و 349 میلیون ریال و مبلغ 56 میلیارد و 207 میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت معادل 7 میلیارد و 187 میلیون ریال زیان شناسایی کرد.

  این شرکت همچنین طی دوره یک ماهه گذشته تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده 26 میلیارد و 146 میلیون ریال خریداری کرد.

  برچسب ها