عصر خودرو

آیفکس در یک قدمی کانال ۲۰ هزار واحدی

عصر بازار- در جریان معاملات امروز، (یکشنبه، دهم امرداد ماه) شاخص کل فرابورس با افزایش ۱۶۳ واحدی به رقم ۱۹ هزار و ۹۵۷ واحد رسید.

آیفکس در یک قدمی کانال ۲۰ هزار واحدی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصربازار» به نقل از سنا، برپایه معاملات دومین روز هفته فرابورس ایران، بیش از یک میلیارد و 764 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 23 هزار و 681 میلیارد ریال دادوستد شد.

  در جریان معاملات امروز فرابورس ایران، بیمه پاسارگاد با 95 واحد، شرکت پلیمر آریا ساسول با 68 واحد، شرکت آهن و فولاد ارفع با 11 واحد، شرکت فرابورس ایران با 10 واحد و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی با 9 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص داشتند.

  در مقابل شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین با 9 واحد، شرکت پتروشیمی تندگویان با 8.48 واحد، شرکت پالایش نفت لاوان با 8 واحد، شرکت ذوب آهن اصفهان با 7.97 واحد و شرکت سنگ آهن گهر زمین با 7 واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس داشتند.

  همچنین، شرکت‌های صنایع ماشین‌های اداری ایران، پخش هجرت و فرآورده های غذایی و قند چهارمحال با 5 درصد، شرکت فرابورس ایران و شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با 4.99 درصد، شرکت کی بی سی با 4.92 درصد و شرکت صنعتی دوده فام با 4.81 درصد بیشترین افزایش قیمت را داشتند.

  از سوی دیگر، بیمه زندگی خاورمیانه با 4.95 درصد، بیمه میهن با 4.7 درصد، شرکت ویتانا با 4.67 درصد، شرکت‌ عطرین نخ قم با 4.39 درصد و شرکت صنایع بهداشتی ساینا با 4.19 درصد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

  برچسب ها