برنجعصر خودرو

تکریم از بازنشستگان سازمان بورس و شرکت اطلاع‌رسانی

عصر بازار- امروز در مراسمی با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، از هشت نفر از بازنشستگان سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس تجلیل شد.

تکریم از بازنشستگان سازمان بورس و شرکت اطلاع‌رسانی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصربازار» به نقل از سنا، در این جلسه که احمد جاویدی و محمدرضا معتمد دو عضو هیأت مدیره سازمان نیز حضور داشتند، خانم ها مهرنوش صدری اشتهاردی، فریبا عمویی، شیرین دعاگویی و آقایان اکبر قراگوزلو ،مهدی علی اکبر ایروانی، حمیدرضا کیقبادی، محمود حشمتی و اباصلت دژانگاه مورد تجلیل و تکریم قرار گرفتند.

    در این مراسم، دکتر حسن قالیباف اصل رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در سخنانی ضمن تقدیر و تکریم از خدمات سی ساله همکاران بازنشسته اظهار داشت: این بازنشستگان همچنان جزیی از بدنه بازار سرمایه بوده و از خانواده سازمان جدا نخواهند شد.

    رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: در تلاش هستیم که شرایط مطلوب و مناسبی برای بعد از زمان بازنشستگی این همکاران فراهم آوریم.

    احمد جاویدی، نایب رییس هیأت مدیره و معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار هم گفت: کلمه بازنشسته مناسب این عزیزان نبوده و در واقع این بازنشستگان  از امروز به شأن فرهیختگی نائل شده‌اند.

    برچسب ها