عصر خودرو

شنبه ۳ خرداد؛

شاخص بورس ۲۶ هزار واحد افت کرد

عصر بازار- شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سهام با ثبت افت ۲۶ هزار و ۹۱۹ واحد در ارتفاع ۹۵۹هزار و ۸۳۹ واحد قرار گرفت.

شاخص بورس ۲۶ هزار واحد افت کرد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه 8 میلیارد و 814میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 8هزار و 140میلیارد تومان در یک میلیون و 107هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 27هزار و 156واحدی در ارتفاع 959هزار و 602واحد قرار گرفت.

    بیشترین اثر منفی بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی پارس، بانک ملت و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

    بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 690میلیون ورقه به‌ارزش 4هزار و 397میلیارد تومان در 699هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 90واحد افت کرد و در ارتفاع 11هزار و 22واحد قرار گرفت.

    در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های پتروشیمی تندگویان، ذوب آهن اصفهان و پتروشیمی زاگرس شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی مارون، سرمایه‌گذاری صبا تامین و توکاریل رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

    برچسب ها