مدیران خودروعصر خودرو

۱۰ شغل برتر برای فارغ التحصیلان

عصر بازار- نگاهی به متوسط حقوق فارغ التحصیلان کالج‌ها در آمریکا نشان می‌دهد بهترین مشاغل مرتبط با مشاغل مدیریتی و مالی است.

۱۰ شغل برتر برای فارغ التحصیلان
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر بازار» به نقل از ایسنا، بسیاری از افراد پس از فارغ‌التحصیلی برای یافتن شغل مناسب با مشکلات زیادی رو به رو هستند. با این حال بررسی آمارهای جمع‌آوری شده از شبکه اجتماعی لینکد این نشان می‌دهد در زمانی که روند اشتغال‌زایی آمریکا برای یکصد و نوزدهمین ماه متوالی مثبت بوده و تنها در ماه آوریل 263 هزار شغل ایجاد شده است، برخی از رشته‌ها دارای بازار کار بسیار خوبی بوده‌اند.

  مایک لوونگارت، کارشناس سرمایه‌گذاری در مؤسسه " ای ترید فایننشیال" گفت: آمارهای اشتغال‌زایی نشان داد که اقتصاد در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. در جایی هستیم که چیزهای کمی برای نگران شدن در خصوص آن‌ها وجود دارد.

  به طور متوسط ماهانه 3 میلیون آگهی شغلی آمریکا در این شبکه قرار می‌گیرد. بنا بر آمارهای وزارت کار آمریکا، 55 درصد فارغ‌التحصیلان این کشور پس از اتمام تحصیلات خود بلافاصله جذب بازار کار می‌شوند.

  در رده‌بندی امسال نیز مانند سال گذشته، مهندسی نرم افزار دارای بیش‌ترین حقوق پرداختی به فارغ‌التحصیلان فاقد تجربه کاری بالا بوده است. در ادامه با 10 شغل برتر برای فارغ التحصیلان آمریکایی از نظر میزان حقوق و هم چنین بیش‌تر بودن فرصت‌های شغلی آشنا می‌شوید. مشاغلی که دارای فرصت‌های شغلی بیش‌تری هستند، حتی با وجود پایین‌تر بودن میزان حقوق در رده‌های بالاتر قرار گرفته اند.

  1- مهندس نرم افزار- متوسط حقوق سالانه: 83 هزار دلار

  2- پرستار- متوسط حقوق سالانه: 62 هزار و 400 دلار

  3- فروشنده- متوسط حقوق سالانه :31 هزار و 100 دلار

  4- معلم- متوسط حقوق سالانه: 40 هزار دلار

  5- حسابدار- متوسط حقوق سالانه: 48 هزار دلار

  6- مدیر پروژه- متوسط حقوق سالانه: 57 هزار و 500 دلار

  7- دستیار مدیریت- متوسط حقوق سالانه: 35 هزار و 400 دلار

  8- مسئول رسیدگی به حساب‌های شخصی- متوسط حقوق سالانه: 55 هزار دلار

  9- تحلیلگر مالی- متوسط حقوق سالانه: 59 هزار و 300 دلار

  10- مدیر حساب‌ها- متوسط حقوق سالانه: 52 هزار و 900 دلار

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی