مدیران خودروعصر خودرو

بر اساس اطلاعیه فرابورس ایران؛

تقاضای فروش سهام اشخاص حقیقی دربانک‌های نظامی باید ۱۰۰۰ ریال باشد

عصر بازار- بر اساس اطلاعیه فرابورس، تقاضای فروش برای سهامداران حقیقی بانکهای نظامی باید صرفاً بر اساس قیمت ۱.۰۰۰ ریال باشد.تقاضای فروش برای سهامداران حقوقی غیروابسته به نیروهای مسلح باید صرفاً بر اساس قیمت پایانی سهام در زمان توقف نماد معاملاتی مربوطه باشد.

تقاضای فروش سهام اشخاص حقیقی دربانک‌های نظامی باید ۱۰۰۰ ریال باشد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از فرابورس ایران، اطلاعیه‌ای در مورد خرید سهام شرکت‌های بانک حکمت ایرانیان، بانک مهر اقتصاد، بانک قوامین و مؤسسه اعتباری کوثر مرکزی منتشر شد.

  با عنایت به مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی (سران سه قوه)، در خصوص چارچوب ادغام بانک‌ها و مؤسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، موارد زیر را به اطلاع سهامداران محترم می‌رساند:

  1. مقتضی است سهامداران محترم تمامی اطلاعات و شرایط منتشره در سایت رسمی کدال را در تصمیم‌گیری‌های خود مدنظر قرار دهند.

  2. مقتضی است آن دسته از سهامدارانی که قصد فروش سهام خود در این مرحله را دارند به شعب کارگزاران عضو فرابورس ایران در سراسر کشور مراجعه و نسبت به تکمیل و ارائه تقاضای فروش سهام خود به همراه تعهدنامه مربوطه اقدام نمایند.

  3. شرایط ارائه تقاضاهای فروش به صورت زیر می‌باشد:

  دوره اخذ سفارش توسط کارگزاران عضو از روز یکشنبه مورخ 1398/01/18 لغایت روز یکشنبه مورخ 1398/02/29 می‌باشد، لکن زمان بازگشایی نماد معاملاتی جهت ورود سفارش در سامانه معاملاتی و انجام معامله بر اساس پیام ناظر بازار متعاقباً اعلام می‌شود.

  اعتبار زمانی تقاضاهای فروش باید بدون محدودیت زمانی (Good Till Cancel) باشد.

  تقاضای فروش برای سهامداران حقیقی باید صرفاً بر اساس قیمت 1.000 ریال باشد.

  تقاضای فروش برای سهامداران حقوقی غیروابسته به نیروهای مسلح باید صرفاً بر اساس قیمت پایانی سهام در زمان توقف نماد معاملاتی مربوطه باشد.

  دوره زمانی ورود سفارش‌های فروش پس از بازگشایی نماد معاملاتی از ساعت 8:30 لغایت 14:00 در تمامی جلسات رسمی معاملاتی امکان‌پذیر است و معاملات بر اساس مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار در قالب معامله خارج از جلسه رسمی معاملات انجام می‌شود.

  انجام معاملات معاف از کارمزد نقل و انتقال (به استثناء کارمزد شرکت‌های کارگزاری‌) است و کارمزد مربوط به کارگزار فروشنده توسط واحدهای ادغام شونده پرداخت می‌شود.

  متن کامل این اطلاعیه را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • بازار امروز
   • بازار امروز
   • بازار امروز
   • بازار امروز
   • بازار امروز
   • بازار امروز
   • بازار امروز
   • بازار امروز ۱۵۳
   • بازار امروز
   آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
   آرشیو