مدیران خودروعصر خودرو

مهر تایید دانشگاه صنعتی شریف بر محصولات عملکردی شرکت نفت پاسارگاد

تندیس زرین نوآوری به نفت پاسارگاد رسید

عصر بازار- تندیس زرین سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی به شرکت نفت پاسارگاد اهدا شد.

تندیس زرین نوآوری به نفت پاسارگاد رسید
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایلنا، سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با هدف معرفی شرکت‌های برتر ایرانی  در دانشگاه صنعتی شریف برگزار  و از شرکت های برتر ایرانی در حوزه نوآوری محصول با اهدای لوح و تندیس تجلیل بعمل آمد.

  ارزیابی های علمی محققان دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی ریاست جمهوری  از میان 615 محصول بررسی شده از شرکت های مختلفی ایرانی ، قیرهای عملکردی شرکت نفت پاسارگاد موفق به دریافت تندیس زرین  گردد.

  دریافت لوح تندیس زرین سومین جشنواره ملی نوآوری توسط  بزرگترین تولید کننده قیر خاورمیانه نشان داد این بنگاه اقتصادی در کنار تولید و‌فروش به نوآوری های علمی هم توجه کرده آنگونه که پیش تر با کسب تندیس لوح برتر کیفیت کالا ، صنعت سبز و حمایت از حقوق مصرف کنندگان تاکید بر توسعه پایدار و پیشرفت در مسیر تعالی و بهبود مستمر را اثبات کرده بود .

  شرکت نفت پاسارگاد به عنوان بزرگترین تولیدکننده انواع قیر در خاورمیانه تلاش می کند تا با توجه به آخرین دستآوردهای علمی، جایگاه رهبری خود را تثبیت نماید.

  این‌ همایش در دانشگاه صنعتی شریف  با برگزاری کارگاههای مختلف علمی و سخنرانی اساتید و اعضای هیات علمی در موضوعات مختلف لزوم نوآوری در کالا و محصولات ایرانی و تاکید بر گذر از شیوه های سنتی به مدیریت های علمی در بنگاههای اقتصادی و شرکت های مختلف ایرانی انجام و با تجلیل از شرکت های برتر ایرانی در نوآوری محصول به پایان رسید .

  شرکت نفت پاسارگاد از شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) است .

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی