مدیران خودروعصر خودرو

عطرین نخ قم محصول جدید تولید می کند

عصر بازار- شرکت عطرین نخ قم در خصوص نخ های جدید توالید شده توسط این شرکت شفاف سازی کرد و از دریافت مجوز افزایش نرخ محصولات خبر داد.

عطرین نخ قم محصول جدید تولید می کند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از سنا، شرکت عطرین نخ قم امروز در شبکه کدال اعلام کرد با توجه به تولید اندک نخ های گروه DLY در کشور و امکان تولید این نوع نخ ها توسط شرکت و همچنین در راستای سیاست تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر, این شرکت در نظر دارد تولید این گروه از نخ ها با دنیر پایین و تعداد تاب بالا در برنامه تولیدی شرکت قرار دهد.

  از این رو در ابتدا نخ هایی با تعداد تاب ٨۰۰ و دنیر ١۰۰ از این گروه تولید خواهد شد. بر اساس اطلاعات این شرکت، نخ های DLY همانند نخ ها FDY نخ های کاملا کشیده شده ، تثبت شده و تابیده شده است و تنها تفاوت آن طرح دار بود آن است به این شکل که نخ در طول خود دارای نقاط نازک و ضخیم است که در محصولات با طرح های خاص مثل پرده ، رومیزی و پوشاک بکار می رود.

  همچنین شرکت عطرین نخ قم اعلام کرد با توجه به افزایش نرخ خرید مواد اولیه، نرخ فروش محصولات نیز مطابق مصوبه کمیته فروش شرکت افزایش یافته است.

  به این ترتیب در ١5 روز ابتدایی آبان ماه نرخ خرید مواد اولیه بطور متوسط هر کیلوگرم 90هزار ریال بوده است. یاد آور می شود مواد اولیه شرکت، حدود ٩۰ درصد بهای تمام شده محصول را شامل می شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی