مدیران خودروعصر خودرو

فراخوان سهامداران "ذوب" به دو مجمع مهم

عصر بازار- شرکت ذوب آهن امروز سهامداران خود را به دو مجمع فوق العاده این شرکت فراخواند.

فراخوان سهامداران "ذوب" به دو مجمع مهم
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از سنا، شرکت ذوب آهن امروز دو اطلاعیه در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر کرد.

  اطلاعیه اول این شرکت در خصوص برگزاری مجمع عمومی فوق العاده این شرکت با هدف تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه است. بر همین اساس، این مجمع روز پنج شنبه یک آذر ساعت 11:30در تالار آهن این شرکت برگزار می شود.

  مقدار افزایش سرمایه مورد نظر این شرکت 85 درصد بوده، که از محل تجدید ارزیابی دارایی ها تعیین شده است. به این ترتیب سرمایه این شرکت از سه هزار و 318 میلیارد تومان به 6هزار و 150 میلیارد تومان می رسد. به گفته مدیران "ذوب" هدف از این افزایش سرمایه خروج از شمولیت ماده 141 لایحه اصلاحی بخشی از قانون تجارت است.

  آگهی دوم این شرکت نیز دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده است که در همان روز و با هدف تایید کارشناسان منتخب هیات تعیین کارشناسان رسمی استان اصفهان جهت رعابت تبصره ماده 6 آیین نامه اجرایی تبصره یک ماده 149 اصلاحی قانون مالیات های مستقیم است.

  یادآور می شود شرکت ذوب آهن اصفهان در ٧ ماهه منتهی به مهر ١٣٩٧ از فروش محصولات خود 3هزار و 333 میلیارد تومان درآمد کسب کرد. هم چنین در مهر ماه مبلغ فروش این شرکت به 54٧ میلیارد تومان رسید. بر این اساس مبلغ فروش ذوب در مدت ٧ ماهه سال ٩٧ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ٧۰ درصد رشد داشته است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی