مدیران خودروعصر خودرو

آخرین جزییات سهام بیمه پاسارگاد و افزایش سرمایه

عصر بازار- شرکت بیمه پاسارگاد که در نظر دارد بزودی افزایش سرمایه دهد بر اساس آخرین شفاف سازی‌ها در گروه بیمه ای های بازار سهام از وضعیت متعادلی برخوردار است.

آخرین جزییات سهام بیمه پاسارگاد و افزایش سرمایه
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایبِنا،  شرکت بیمه پاسارگاد با انتشار اطلاعیه ای در سامانه کدال اعلام کرد که با تصویب در هیات مدیره، این شرکت افزایش سرمایه می‌دهد.

  بر مبنای این گزارش، با توجه به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار «مصوب 17 مهر ماه 1395 هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار» گزارش توجیهی هیات مدیره شرکت بیمه پاسارگاد به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه نهایی شد.

  بر این اساس، گزارش توجیهی هیات مدیره به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 2.551.500.000.000 ریال به مبلغ 5.103.000.000.000 ریال از محل سود انباشته، سایر اندوخته ها به منظور حفظ نسبت توانگری مطلوب و رعایت ضوابط قبولی اتکائی موسسات بیمه مستقیم که در تاریخ 11 شهریور ماه 97 به تصویب هیات مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

  همچنین شرکت بیمه پاسارگاد در این اطلاعیه که در سامانه کدال منتشر شده اعلام کرده است که اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور، پس از اعلام به اطلاع سهامداران می رسد.

  لازم به ذکر است، انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده این شرکت بیمه است.

  آخرین اطلاعات مالی

  این گزارش می افزاید: بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بیمه پاسارگاد که با نماد «بپاس» در بازار اول فرابورس فعال است در وضعیت «مجاز» قرار دارد و هیچ گره معاملاتی برای آن وجود ندارد.

  همچنین آخرین وضعیت سهام این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت 9.54 مرتبه و «EPS»  آن نیز 339 ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

  سهامداران عمده

  بر اساس گزارش ایبِنا، 5 سهامدار عمده بیمه پاسارگاد، شامل « بانک پاسارگاد با 20 درصد، سرمایه گذاری پارس حافظ با 19.210 درصد، نظم آوران شایسته با 4.960 درصد، نسیم تجارت فردا با 4.120 درصد و ارمغان تجارت پایدار با 4.020 درصد» است.

  متن اطلاعیه افزایش سرمایه

  وضعیت سهام در آخرین روز معاملاتی «چهارشنبه 21 شهریور ماه 97»

  سهامداران عمده

  جزییات معاملات در 14 روز اخیر

  وضعیت نماد در 3 ماه اخیر

  ارزش معاملات

  حجم معاملات

  معاملات سهامداران حقیقی و حقوقی

  ترازنامه

  وضعیت درآمد سرمایه گذاری ها

   سود (زیان) ناخالص فعالیت بیمه‌ای «قبل از درآمد سرمایه‌گذاری از محل ذخایر فنی»

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز ۱۵۳
  • بازار امروز
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار